Knapíkův bloczech

Diskuse k článku: Parťák v Plzni Revival

13.8.2009Kategorie: Pro informaci
 

Louda - Profil | St 4.6.2008 11:33:12

tak dopoledne jsem byl pod neznámým jezem v Přešticích nějaká plotice a tloušti pak jsem našel hejno perlínů a začal je tahat po několikátém přitahuji ke břehu namáčím ruku a sahám pro něj a najednou výskok a štika skočila sakra to jsem byl postříkanej a skoro i pos...nej -)))

    Louda - Profil | St 4.6.2008 11:20:37

    Štěpi no nekecej ty makáš a ostatní snad taky to jsem celej nakřivo -)))

      Štěpi - Profil | St 4.6.2008 9:02:05

      Louda: no jo my na rozdíl od tebe musíme makat :-)

        Louda - Profil | St 4.6.2008 7:57:22

        a neodře sis ty kolena u sekretářky o koberec -))) jó pohyby na koberci dělají odřeniny to je stará věc -)))

          PetrK - Profil | St 4.6.2008 7:53:52

          no koleno jsem si v práci nedavno sedřel, pravda, tak snad dnes nezakopnu :))

            Louda - Profil | St 4.6.2008 7:52:07

            hlavně se v práci nesedři -)))

              PetrK - Profil | St 4.6.2008 7:47:56

              mám nějaký pracovní pochůzky okolo mže, pruty v kufru mám,rohlík a červy taky tak tam zapadnu a vylezu až po práci :))

                PetrK - Profil | St 4.6.2008 7:42:07

                v tom případě je záhada vyjasněna :)

                  Louda - Profil | St 4.6.2008 7:35:24

                  no co je tady je nějak mrtvo to všichni dřete -)))

                    Louda - Profil | Út 3.6.2008 18:57:15

                    včera jsem tam nemočil ovšem tak dvě hodiny jsem stál bosej ve vodě takže nohy jsem měl krásně umyté -)))

                      PetrK - Profil | Út 3.6.2008 10:30:15

                      hadice je teda škoda, to je tím, že v přešticích do tý vody chodí močit :))) já byl včera před papírnou a když jsem sešel k vodě, tak byly u hladiny 3 krasný štiky cca 60-70cm už se na ně těším...

                        Knapík - Profil | Út 3.6.2008 8:57:20

                        šel jsem včera po nábřeží ze strany od kulturáku a koukal do vody, kromě pár tlouštíků do 40cm a neskutečnýho bordelu jsem viděl mrtvou hadici cca 90-100cm krasavec to byl.....
                        Kde jsou ty časy když to tam bylo před lety obsypaný jelci kolem 50-60cm, dneska abys ho tam hldedal příručním drobnohledem...

                          platejz - Profil | Po 2.6.2008 20:35:03

                          nazdar musim se pochlubit v sobotu jsme měli závody a vítěz 10 kaprů 47-63 třikrát jsem to utrh a dva vyhák tak si myslim že za 5 hodin chytání to docela jde a dam vám za pravdu nemít rohlík tak jsem asi nevyhrál ale 2 poslední byli na kuku a ty mě zachránili páč jsem vyhrál o 1cm tak taky trocha štěstí

                            Louda - Profil | Po 2.6.2008 17:32:52

                            Stupin želvy beru jen se domluvit na převzetí kdy a kde.Jedna možnost je donést je sem a předat je novému majiteli osobně:http://www.mapy.cz/#x=130724415@y=134697935@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=49%C2%B043'31.162%22N,%2013%C2%B024'22.72%22E@sss=1@ssp=130712784_134691912_130729808_134705120

                              Louda - Profil | Po 2.6.2008 17:26:13

                              plotice 32 jinak samá droboť není tam skoro žádná voda jedu do Borov snad si zlepším náladu -)))

                                Knapík - Profil | Po 2.6.2008 13:16:29

                                Nějaká určitě, makrely mají kdyžtak v obchoďáku.... :-)

                                  Louda - Profil | Po 2.6.2008 13:15:32

                                  jdu to zkusit snad nějaká ryba bude mít hlad

                                    Stupin - Profil | Po 2.6.2008 13:04:17

                                    Jasnyyy, uz bych se potvurek klidne zbavil, vypada to, ze voda uz by pro ne mohla jit.... V nejhorsim pudou do Zoo:))))

                                      Louda - Profil | Po 2.6.2008 12:59:49

                                      želvy jsem chtěl já a zavolám švagrovi jak na tom je s jezírkem vydrž Prťka vydrž -)))

                                        Stupin - Profil | Po 2.6.2008 12:55:44

                                        A na vodu sr.. stejne v tom plave vsechno mozny,ty nas nerozhodis;))))