Diskuse k článku: Parťák v Plzni Revival
13.8.2009Kategorie: Pro informaci
Petrstaif - Profil | Po 12.5.2008 12:20:52
Volal mi kamarád, že jel přes most v Doudlevcích a že prej dole u jezu dvě hovada napohodu vláčí .....
Knapík - Profil | Po 12.5.2008 10:52:58
jj, občas tam zajdu na podzim zavláčet, ale nic zajímavýho, moc vody tam není a poměrně se tam i trhá, nicméně ryby tam určitě jsou, stejně jako v celý řece:o), taková ta milá říční směsice mých oblíbených druhů......
Knapík - Profil | Po 12.5.2008 10:50:35
Nemám ji moc v lásce, samej cejn a kapřík, dřív jsem tam nakládal na přívlač okounům a štičkám, ato,co jsem dřív chytil za jednu návštěvu, tak tam teď nevyndám ani za 10 vycházek:-)
Jsem radši, když voda teče....
Jsem radši, když voda teče....
Petrstaif - Profil | Po 12.5.2008 10:40:52
Knapík: mě nejvíc dorazil ta Litická, ještě se mi nestalo abych byl tam téměř bez záběru.... Znáš ten flek cca 1km pod tim soutokem na pravym břehu jak tam vytíká ta teplá voda odněkud?? Strašně blbě přístupný...
Knapík - Profil | Po 12.5.2008 9:32:53
Byl jsem včera chviličku s plavajdou na soutoku pod štruncákem, cca za hodku jsem vytáhl několik cejnů, podoustviček a proudníka. Velikost tak do 40cm ale spíš menší, pak tam přišel chlapík se "sestrou" a bylo to docela kino............, lapali na rohlíček, krmelec, předšpičák.., ten lítal sem a tam a nesekli nic....., pak jim dorázli ještě 2 kámoši, tak jsem šel do dža.....
Operoval tam celou dobu nějaký dravec, pravděpodobně štikule:-), ještě jsem cestou lokalizoval další lovící dravčí hovádko, který mě poměrně oslovilo a po zahájení bych se mu rád kouknul na zoubek.
Operoval tam celou dobu nějaký dravec, pravděpodobně štikule:-), ještě jsem cestou lokalizoval další lovící dravčí hovádko, který mě poměrně oslovilo a po zahájení bych se mu rád kouknul na zoubek.
Véna S. - Profil | Po 12.5.2008 7:55:56
Vy jste toho zase nakecali. Udělal jsem si ve čtvrtek výlet na Orlas až pod Kořensko. Vody jaksvińa, cca o 2 m výš než obvyklý stav, seděl jsem na svém místě skoro až v křoví. Trvalo skoro 2 hodiny, než ryby najely do krmného, chytal jsem tak 2 hodiny 1/2 9 - 1/2 11, Za ty dvě hodiny jsem chytil 6 lopaťáků a kapra 49 cm. Pak to utlo a do večera jen takové onimrávání, které se nedalo sekat a přejezdy. Ať jsem tam házel co chtěl, tahal jsem to zpátky na háčku ven. Ty potvory jen lízaly krmítko. Říkal mi tam známý, že v úterý tam byla okolo strašná bouřka s kroupama a ve středu že byla voda úplně žlutá od hlíny a šlo po hladině spousta bordelu. Ve čtvrtek ráno už byla voda zase čistá, ale rybky stávkovaly.
Petrstaif - Profil | Po 12.5.2008 7:30:47
PlumySnake - krmení určitě, jen to krmítko mě drtí, ale je třeba si zvyknout. Kamarád měl chatu u mostu ze strany Pňovan, kousek jak má molo parník, je tam taková maličká zátoka, tam chytával na brčko...
PlumySnake - Profil | Po 12.5.2008 0:20:27
Petrstaif :cca 500 m od Novýho mostu mám chatu.Chytám ale kolem pěti metrů od břehu v hloubce 3 metrů.Takže tady krmim rukou.Kukukřice, koule z lorpia a paráda.Pak mam ještě jeden flek, taky taková pláž a tady se hloubka zvedá pozvolna, takže musim chytat 20-30 metrů od břehu.A tady je krmítko nezbytný, pokud si chci zachytat.Házim tu bakuli takovym bočně spodnim hodem a lítá to přesně, takže neni třeba se toho bát.
Bez krmení je to podle mě lov na náhodu (až na pár vyjímek)...
Bez krmení je to podle mě lov na náhodu (až na pár vyjímek)...
Petrstaif - Profil | Ne 11.5.2008 21:07:19
Pavel68 - no jo, krmit to asi chce, jenže já ne a ne se naučit nahazovat s tou bakulí co má nějakejch plácnu 40-60g :-( je to takový strašně hovadský. A když ho tahnu ven prázný, je to taky děsný, vždycky ho chvíli zdolávam :-)
Ještě do loňska jsem měl matchku a bylo.... jednou jsem tady na tom místě byl svědkem, kdy chlapík házel na plavajdu průběžáka mezi koupající se lidi a tahal kapry kolem 60ti
Ještě do loňska jsem měl matchku a bylo.... jednou jsem tady na tom místě byl svědkem, kdy chlapík házel na plavajdu průběžáka mezi koupající se lidi a tahal kapry kolem 60ti
pavel68 - Profil | Ne 11.5.2008 20:36:18
Petrstaif - ® hele takový vymoženosti typu feeder já ani nevedu.Pěkně brčko po straru-to jo,ale podle mýho souda na fleku,kterej si uvedl je to bez krmítka dost na náhodu.Přece jenom trefovat se na velkej vodě Xrát do stejnýho místa je kumšt.Když nakrmíš koulema je krmítko blbost :-)))
Petrstaif - Profil | Ne 11.5.2008 20:27:27
Zdary, tak jsem se dneska stavěl na chvíli na Hracháčích, chytal jsem z pláže u novýho mostu a nevim jak tam feedrovat, předevšim zda je nutný používat krmítko nebo ne. Na řece ho z 90% nepoužívam, nakrmim si koulema, ale na tich hrachách fakt nevim... vy když feedrujete, tak máte vždy krmítko??? a když jo, tak ještě krmit koulema, nebo jen krmítko... já vim, amaterizmus :-))
Fenri - Profil | Ne 11.5.2008 15:37:01
pánové mějtě se,za týden se ozvu jak jsem byl na Berounce úspěšný,ať vám berou a doufám, že se někdy potkáme naživo na rybách,zdarec
pavel68 - Profil | Ne 11.5.2008 14:31:32
hmm,tak si ještě chvilku zabrečíme,než na mně budeš tejden srát :-)
Louda - Profil | Ne 11.5.2008 14:11:49
tak jsem se vrátil z poutě a hlavu mám jak pátrací balón -)))
odjíždím na týden tak se tu mějte
odjíždím na týden tak se tu mějte
pavel68 - Profil | Ne 11.5.2008 13:13:36
taky jsem nějaký hodný chlapec,zřejmě se večer kapánek zmažu,ale nesmím moc.Zkouknu v noci hokej a půjdu rovnou k vodě :-)))

načítám...