Diskuse k článku: Parťák v Plzni Revival
13.8.2009Kategorie: Pro informaci
NLouda - Profil | St 4.6.2008 11:33:12
tak dopoledne jsem byl pod neznámým jezem v Přešticích nějaká plotice a tloušti pak jsem našel hejno perlínů a začal je tahat po několikátém přitahuji ke břehu namáčím ruku a sahám pro něj a najednou výskok a štika skočila sakra to jsem byl postříkanej a skoro i pos...nej -)))
NLouda - Profil | St 4.6.2008 11:20:37
Štěpi no nekecej ty makáš a ostatní snad taky to jsem celej nakřivo -)))
NLouda - Profil | St 4.6.2008 7:57:22
a neodře sis ty kolena u sekretářky o koberec -))) jó pohyby na koberci dělají odřeniny to je stará věc -)))
NPetrK - Profil | St 4.6.2008 7:53:52
no koleno jsem si v práci nedavno sedřel, pravda, tak snad dnes nezakopnu :))
NPetrK - Profil | St 4.6.2008 7:47:56
mám nějaký pracovní pochůzky okolo mže, pruty v kufru mám,rohlík a červy taky tak tam zapadnu a vylezu až po práci :))
NLouda - Profil | Út 3.6.2008 18:57:15
včera jsem tam nemočil ovšem tak dvě hodiny jsem stál bosej ve vodě takže nohy jsem měl krásně umyté -)))
NPetrK - Profil | Út 3.6.2008 10:30:15
hadice je teda škoda, to je tím, že v přešticích do tý vody chodí močit :))) já byl včera před papírnou a když jsem sešel k vodě, tak byly u hladiny 3 krasný štiky cca 60-70cm už se na ně těším...
NKnapík - Profil | Út 3.6.2008 8:57:20
šel jsem včera po nábřeží ze strany od kulturáku a koukal do vody, kromě pár tlouštíků do 40cm a neskutečnýho bordelu jsem viděl mrtvou hadici cca 90-100cm krasavec to byl.....
Kde jsou ty časy když to tam bylo před lety obsypaný jelci kolem 50-60cm, dneska abys ho tam hldedal příručním drobnohledem...
Kde jsou ty časy když to tam bylo před lety obsypaný jelci kolem 50-60cm, dneska abys ho tam hldedal příručním drobnohledem...
Nplatejz - Profil | Po 2.6.2008 20:35:03
nazdar musim se pochlubit v sobotu jsme měli závody a vítěz 10 kaprů 47-63 třikrát jsem to utrh a dva vyhák tak si myslim že za 5 hodin chytání to docela jde a dam vám za pravdu nemít rohlík tak jsem asi nevyhrál ale 2 poslední byli na kuku a ty mě zachránili páč jsem vyhrál o 1cm tak taky trocha štěstí
NLouda - Profil | Po 2.6.2008 17:32:52
Stupin želvy beru jen se domluvit na převzetí kdy a kde.Jedna možnost je donést je sem a předat je novému majiteli osobně:http://www.mapy.cz/#x=130724415@y=134697935@z=16@m m=FP@sa=s@st=s@ssq=49%C2%B043'31.162%22N,%2013%C2%B024'22.72%22E@sss=1@ssp=1307 12784_134691912_130729808_134705120
NLouda - Profil | Po 2.6.2008 17:26:13
plotice 32 jinak samá droboť není tam skoro žádná voda jedu do Borov snad si zlepším náladu -)))
NStupin - Profil | Po 2.6.2008 13:04:17
Jasnyyy, uz bych se potvurek klidne zbavil, vypada to, ze voda uz by pro ne mohla jit.... V nejhorsim pudou do Zoo:))))
NLouda - Profil | Po 2.6.2008 12:59:49
želvy jsem chtěl já a zavolám švagrovi jak na tom je s jezírkem vydrž Prťka vydrž -)))

načítám...